Suvepäevad

Olgu temaatikaks “Sinu kolleeg kõlab tuttavalt” või Siili õppus pehmemas versioonis, kõik on teostatav!

Suvepäevad on ideaalne projekt erinevate sisekommunikatsiooni eesmärkide elluviimiseks. Kord aastas soovitame kindlasti ettevõttega korraldada mõni sündmus (populaarseimad on suvepäevad), et kohale tulnud kolleegid saaksid väljaspool tavapärast keskkonda lõõgastuda, nautida, sportida või lihtsalt mõnusalt aega veeta.

Suvepäevi tasuks korraldama hakata juba aasta enne toimumisaega. Eriti oluline on see siis kui kollektiiv ületab 100 inimese piire. Paljud atraktiivsed turismikeskused broneeritakse praktiliselt aasta ette, seega võib juhtuda, et talvisel ajal enam soovitud kohta ei saagi.

Suvepäevi on üldjuhul kahte tüüpi:

1) aktiivsed suvepäevad – programm koosneb erinevatest aktiivsetest tegevustest (mitte alati täielikult sportlikud), õhtul kindlasti ka meelelahutuslik programm erinevate tunnustamistega jne;

2) kollektiivne seminarivormis infopäev – programm on ülesehitatud näiteks koolitustele (siinkohal ka meeskonnakoolitusele), aruteludele, eesmärkide püstitamisteks, uute võimaluste ja sihtide presenteerimisteks jne.

Loomulikult on võimalik ka kõiki omavahel mõistlikkuse piirides ühendada kuid siinkohal tuleks soovid koos üritusturundusagentuuriga paberile saada. Kaks pead, on kaks pead.

Acer Events`i puhul on suvepäevad on alati väga erinevate lähenemistega vaatevinklist tehtud. Keskendutakse soovidele, eripäradele ja ettevõtte võimalustele. Kindlasti tuleb hoida kõik inimesed tegevustes, kus keegi ei tunneks piinlikust mõnda ülesannet täites. Loomulikult peab olema vabaaega, et omavahel suhelda. Detaile, mida jälgida, on palju ning me suudame need kindlasti välja tuua!

Küsi meilt ideekavandit või nõu siit. Kindlasti suudame positiivselt üllatada!

Vaata veel:

Mõned meeleolukad hetked suvepäevadest: