Teatrietendused


Etendustes teevad kaasa Eestis armastatud näitlejad. Näiteks Egon NuterAndrus VaarikHenrik NormannMerle PalmisteIndrek Taalma. Vaata, millises tükis Sinu lemmik näitleb.

Monotükid kestavad ajaliselt orienteeruvalt 1 tund ja 15 minutit. Meri ja Orav etendus kestab maksimaalselt tund. Etendused firma üritustel on muutunud väga menukaks. Eriti kasvab nõudlus jõulupidude ajal, mil tellijad soovivad pakkuda kultuurset meelelahutust tavapärasele õhtusöögile. Etendused on ideaalne ajastada sündmuse algfaasi. Seda just seetõttu, et antud tegevus aitab luua mõnusat ja sõbraliku keskkonda edasise ürituse edukaks läbiviimiseks.

Antud etenduste (v.a Avameelselt abielust) jaoks ei ole tarvis ka suurt lava ning esinemispinda. Piisab valgustatud platsikesest, kus igaüks kuulaks piisavalt hästi ning näeks võimalikult palju. Etendusi oleme soovitanud ettevõtetele, kus kuulajaskond moodustub alates 40 inimesest. Loomulikult saab etendusi läbi viia veel väiksema kuulajaskonnale, kuid siis kannatab üldises mõttes ka sündmuse eelarve.

Kui tekib huvi mõni näidendi kohta, kirjuta meile siin.

Toome kultuuri ja meelelahutuse Sulle otse kätte!