Taavi Puuorg

Sündmuste läbiviimistega tegelnud aktiivselt alates 2006. Õhtujuht või pulmaisa või tantsuõpetaja!

Taavi PuuorgErinevate õhtujuhtimiste kogemus sai alguse juba keskkooli aegadest, mil sai tehtud mitmeid sünnipäevasid, läbi veetud mitmeid erinevaid balle ja korraldatud väiksema mahulisi üritusi.

Alates 2006ndast aastast on iga aastaga minu kliendibaas kasvanud toredate klientide näol, tänu kellele oleme saanud huvitavaid ideid ellu viia – seda nii väiksemate koosviibimiste, kui ka mitmesaja osalejaga sündmuste näol. Vastutasuks oleme saanud suuremal hulgal kogemusi ning oskusi, et pakkuda veelgi paremat kvaliteeti. Suurematest klientidest võib välja tuua Bigbanki, Toidu- ja Veterinaaramet, MollerAuto, Avis, Onninen, Krediidipank, Tieto, Eugesta, Compensa Life Insurance, ETK, EurostAuto, Tallinna Sadam, Keskkonnaministeerium, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Swissotel, Telegrupp, Express Post, EBS  jne.

Olen läbi viinud väga mitmeid erineva süžeega sündmusi. Kogemustepagas on saanud aastate jooksul täiendust sünni- päevade, pulmade, suvepäevade, talvepäevade, spordiürituste, kontserdite ja erinevate konverentside korraldamiste näol. Lisaks ka mõned korrad moeshowd juhtinud. Suhtlen nii eesti kui inglise keeles. Suureks kireks on matkamine ja jalgpall. Olen ka lõpetanud TLÜ rekreatsioonikorralduse eriala bakalaureuse- ja magistriõppes.Taavi Puuorg

Viin läbi tantsukoolitusi, mis on kujunenud nii mõnegi  peo kõige lõbusamaks osaks! Olen ise aastaid professionaalselt võistlustantsuga tegelenud ning viin läbi särtsakaid ja erineva tasemega tantsukoolitusi.

Taavi eesmärgiks on leida igal sündmusel see silmadesära, mis pakub sündmuse läbiviijale vajaliku meelerahu. Lõbus, hariv ja hoogne sündmus on olnud läbi aastate motoks ja lähtepunktiks.

Kirjuta mulle: või helista numbril +372 5560 7230!

Mõned tegemised:

 

Mõned näited tehtud pulmadest:

Asja ja Chris – inglise keelne pulm

Kristel ja Priit – eesti keelne pulm; pulmakorraldaja link

Mõnusat tagasisidet pulmalistelt:

Tere Taavi,

Tuhat tänu Sulle veelkord meie poolt! Saime kätte pulma pika video ja treileri, ülimalt positiivset tagasisidet Sinu kohta tuleb siiamaani! Meie pulmas oli raudselt maailma kõige ägedam pulmaisa!
Soovitame Sind kõigile kõige paremate sõnadega ja tulevikus pöördume kindlasti Sinu poole kui mõni suurem üritus on tulemas!
Oleksime väga tänulikud kui saadaksid meile ka koos tehtud selfi ( video tuletas meelde et selline foto sai tehtud :), kui sa muidugi selle leiad).

Ja aitäh, aitäh, aitäh Taavi!

Maria ja Sven

———————————————————————————————————————————————————————

Kallis Taavi,

Esiteks vabandan, et pole sulle siiamaani kirjutanud: tahtsin sind alati tänada sinu toreda töö eest ja kirjutada sulle ilusa kirja, aga kunagi ei leidnud aega. Praegu on aga aeg kätte jõudnud :) Soovin saata sulle mõned pildid meie pulmast, kus sina mängisit suurt rolli ja kus kõik meie külalised ja muidugi eriti meie, jäime sinuga 110% rahule! Sa oled väga professionaalne ja kiitmist väärt! Tegid meie päeva ja eriti õhtu programmi väga sujuvaks, harmoonseks ja mega lõbusaks! Ja selle eest sooviksime mina ja Domenico sind tänada! Vabanda tõesti, et kirjutan sulle nii hilja, mul on lausa häbi, aga parem hiljem kui mitte kunagi :)

Tore oli sinuga kohtuda. Soovin sulle kõige paremat!

Marina & Domenico
(EST ja ENG keelne pulm)

———————————————————————————————————————————————————————

Aitäh, Taavi ,

Eilse peo tüürimise eest!
Sa oled tõesti oma ala proff  – paindlik, terav, kiire ja sõbralik!
Kõik sai tehtud, mis plaanis oli ja keegi ei märganudki, et peol on kindel kondikava;)
Super!

Jõudu edaspidiseks ja kui elu tahab, eks näeme taas!

Tervitades.
Siire

———————————————————————————————————————————————————————

Tere Taavi,

Suured tänud superlaheda pulmapeo eest!
Me jäime väga rahule sinuga ja külalistel kõikidel oli nii palju kiidusõnu sinu kohta öelda. Meile väga meeldis, kuidas sa oskasid nii hästi rahva meeleolu tunnetada, su inglise keele oskus on super ning tänu sinule kulges terve päev väga sujuvalt.
Siis kui pildid ja video kaes, kirjutame pulmad.ee kodukale ka põhjaliku arvustuse kõikidele tegijatele.

Suured tänud veelkord ja ilusat sügise algust.

Mr & Mrs Baker
(EST ja ENG keelne pulm)

———————————————————————————————————————————————————————

Tere Taavi!

Tänud-tänud :)
Oleme nüüd reisilt tagasi ja püüame tavarütmiga taas kohaneda.
 
Pulmapäeval läks tõepoolest kõik nii nagu soovisime või isegi veel paremini :) Sellisest pulmast olingi unistanud.
 
Sulle suur suur tänu, oli väga ilus päev ja Sina tipptasemel. Kõigilt külalistelt saime Sinu kohta vaid kiidusõnu. Iga kell julgeme Sind soovitada kui kellegil peaks vajadus olema üritust/õhtut juhtida.
 
Kindlasti saadame Sulle ka lingi piltidest (nendega läheb veel nõks aega).
 
Kõik läheb hästi või natuke veel paremini! ;)
 
Päikest!
Pille ja Lauri

———————————————————————————————————————————————————————

Hei!

Me täname! Arve on tasutud.

Aga meie tahame Sind veelkord tänada :) Jäime ülirahule kõigega ja meil oli väga lõbus. Sa oled superäge inimene ja pulmaisa! Kui keegi peaks meilt küsima pulmaisa kohta kas me võime Sind ka teistele soovitada?

Loodan, et meie teed kunagi ristuvad veel, vahetpole siis kuidas :)

Soovime absoluutselt kõige ägedamaid uusi elamusi,inimesi ja mälestusi Sulle!

Triin ja Maario

———————————————————————————————————————————————————————

Suur-suur tänu väga toreda õhtu eest. Sellest sai täpselt nii tore õhtu kui oskasime loota. Ja vist veel natuke. Kõik klappis, kõigil oli hea. Koht, muusika, sina ja see et meil on sõpradega vedanud, kõik klappis. Üks selline pulmapidu kus meil endil Kristeliga oli imetore, midagi tüütut ega kriipivat polnud ja tundub et külalised olid ka marurahul kõik.

Igatahes, kõike paremat sulle, jätka samas vaimus. Kõige olulisem oli ikkagi see tunne mida sa seltskonda süstisid, tore oli vaadata kuidas esimestest minutitest peale, küünis, rahvas sulle kaasa elas. Igatahes sobis sinu loomus kogu meie seltskonna jaoks.

Ja kuigi me tantsu koos ainult natukene proovida jõudsime, oli sellest meeletult abi. See kuidas sa seletasid ära mida vaadata, millele mõelda, see toimis väga hästi. Ükskõik kui hästi või halvasti kõik asjad meeles püsisid, aga igatahes aitasid sa meid sügavast ebakindlusetundest ja ehk ka hirmust, sellesse meeleollu, kus meil oli hea ja endal ka tore sinna rahva ette tantsima minna.

Aitähh veelkord ja palju edu!

Kristel ja Sulo

———————————————————————————————————————————————————————