Leho Luukas

on aktiivselt õhtujuhtimisega tegelenud juba aastast 2005.

Kõik sai tegelikult alguse juba üsna varajases nooruses, kui sai hakatud käima erinevatel lauluvõistlustel (Laulukarusell, Tähtede laul), mille läbi sai ka võimalikuks osalemine erinevates teatriprojektides (Rahvusooper Estonia „Puhh“, muusikaliprojekt Linnahallis „Kuningas ja Mina“, Vanalinnastuudio „Tuhat klouni”, „Kodukäijad” jpt). Seal jäi pisik külge ning tundsin enda mugavalt võõraste inimeste ees ega pannud kätt ette mitte millelegi. Haridustee läks edasi Tallinna Ülikoolis, kus kolme aastaga sai omandatud bakalaureusekraad rekreatsioonikorralduses.

Aastate jooksul on Leho läbi viinud väga palju erinevaid üritusi eraklientide sünnipäevadest/ pulmadest kuni rahvusvaheliste üritusteni. Aastas keskmiselt ~50 üritust. Suurematest üritustest soovib välja tuua kliendid: Eesti Koolispordiliit, Eugesta Eesti AS, Veterinaar- ja Toiduamet, Director Meedia OÜ, IT Grupp, Põllumajandusministeerium, Viru Keemia Grupp, Eesti Eesti Tarbijateühistute Keskühistu, IF Kindlustus, Möller Auto ja Postimees AS, jpt.
Väga palju on minu tehtud tööd levinud inimeselt inimesele, mis ma arvan on ka parim reklaam ning nõudlus läbi selle on iga aastaga suurenenud.

Õhtujuhina räägib Leho vabalt eesti keeles ja inglise keeles. Peale õhtujuhi rolli tunneb Leho end ka mugavalt DJ-puldi taga või siis kitarr käes lauldes. Samuti ei puudu ta kunagi tantsupõrandalt – millega on ta tegelenud juba viimased 20 aastat.

Keskendun alati kvaliteedile, et garanteerida täiuslikkus ja tabada ürituse eripära. Midagi ei tohi jääda märkamata, sest säravad silmad ja korda läinud üritus on alati prioriteet nr 1.

Kirjuta mulle: või helista numbril +372 532 92261!

 

Mõned tegemised:

Mõnusat tagasisidet pulmalistelt:

Sarnaselt fotograaf Valdurile oli ka Leho puhul meie jaoks üks põhjusi, miks just tema valisime, ta noorus ja nooruslikkus, mistõttu tundsime end temaga vabalt ning ühel lainel olevana. Ehkki Lehol oli palju ideid ja nõuandeid, nagu ühel korralikul pulmaisal olema peab, ei tundud me kordagi, nagu oleks meie pulmakava tema poolt valmisseatud trafaretne programm, mille osas meil vaid kaasa noogutada tuleb. Vastupidi, Leho võttis kõik meie soovid ja mõtted arvesse, pakkus vajadusel välja alternatiive ning oli igati avatud vestluspartner. Üks meie peasoove oli, et pulmast ei saaks spordipidu, et selles poleks mitmetimõistetavaid või kummalisi mänge ega muud sarnast, ning sellise pulma jaoks oli Leho tõesti ideaalne pulmavanem.
Leho oli pulmapäeval kohal hommikust alates kuni peo lõpuni välja, ning suutis nii ettevalmistusi kui pidu organiseerida selliselt, et meie poole ei olnud tarvis pöörduda mitte ühegi küsimuse, mure või muudatuse sooviga. Kõik sujus justkui imeväel ning seda hoolimata sellest, et Lehol oli ilmselgelt üsna palju kohustusi, mis tema õlgadele olime ladunud.
Pulmas võeti Leho peoliste poolt kohe omaks, ta juhtis õhtut professionaalselt ja osavalt. Kuigi valmis oli mõeldud üsna pikk mängude programm, tajus Leho vägagi õigustatult, et kõiki mänge pole mõtet meie pulmas korraldada ega hakanud tantsupõrandal hoogu saanud pulmarahvast mängudega “raamidesse” suruma. Need mängud, mis Leho teha otsustas, õnnestusid suurepäraselt. Muide, pulma juhtimine kakskeelsena (eesti ja inglise keeles) polnud Leho jaoks mingi probleem.
Lehoga suhtlesime nii meilitsi kui Skype’i vahendusel (10 punkti Lehole paindlikkuse eest, arvestades meie 10-tunnist ajavahet!) ning saime Eestis ka mitu korda kokku. Leho ei pidanud paljuks ka ühiskohtumist koos teiste pulmakorraldajatega meie pulmapaigas umbes kuu enne pulmi, kus saime kõik asjad detailideni veel korra läbi rääkida.

Liisi ja Fredy-Edwin Esse

——————————————————————————————————————————————————————-

Tervitused ja suured tänud väga mõnusale isamehele/pulmavanemale Lehole! Külalistele ja meile endile meeldis väga Leho viisakus, innustav ja hooliv suhtumine kõikidesse, tema taktitundelisus ja oskus sulanduda igasse seltskonda. Leho ei olnud pealetükkiv, aga vaatas, et keegi üksi norutama ka ei jääks. Pulma planeerimise faasis oli ta väga avatud, abivalmis ja meie soove arvestav. Tänu temale möödus meie kakskeelne ja kirju seltskonnaga pulm väga sujuvalt ja viperusteta. Soovime Lehole jõudu edaspidiseks ja loodame kohtuda veel mõnel tema üritusel!

Tiina Saks 29.06.2013

——————————————————————————————————————————————————————-

Endale pulmaisa otsides kohtusime mitme erineva pulmaisaga – Saku mõisa soovitatud Leho Luukas jättis väga toreda mulje juba esmakohtumisel ja nii otsustasimegi tema kasuks. Pulm on eriline sündmus ja iga pruutpaar soovib, et see oleks ideaalne – täpselt nii võib meie pulma kohta öelda. Meile väga meeldisid Leho ideed ja mis on oluline – Leho võttis arvesse kõik meie soovid! Ei olnud midagi, mida ei oleks saanud teha. Leho tõmbas peo kohe käima – rahvas võttis kõigest aktiivselt osa ja kogu õhtu sujus valatult. Pulmapeo külalistest kiitsid Lehot nii noored kui vanemad, kes nautisid õhtut täiel rinnal! Kuna teadsime, et Lehol on Saku mõisaga hea koostöö, siis ei pidanud üldse muretsema, kas kõik sujub. Poleks julgenud unistadagi, et meie pidu nii kihvt tuleb – Leho tegi sellest superürituse!

Mari-Liis & Ardo 04.08.2012