Mustkunstikoolitus

Meelis Kubo ja Charlekas pakuvad ainulaadseid mustkunstikoolitusi. Huumoriga vürtsitatud meelelahutuslik mustkunstikoolitus on täidetud uskumatute silmamoonduste, petuskeemide, mustkunsti ajaloo, tähelepanu juhtimise, mälutehnikate, psühholoogia ja paljude muude riugastega elukutseliste mustkunstnike tummisest arsenalist.

Koolitusel on võimalus õppida lihtsaid trikke, millega vaimustada sõpru, sugulasi, kolleege, silmarõõmu. Osaleda võivad kõik! Maksimaalne grupi suurus on 30 inimest.

Küsi pakkumist oma sündmusele! Kirjuta info(ät)acerevents.ee või saada kiri hinnapäringu alt.

must3-300x200Meelis Kubo on mustkunstnik, kes on alates 2006. aastast jahmatanud suuremaid ja väiksemaid publikuid nii Eestis kui võõrsil, esinenud erinevates telesaadetes ning kirjutanud mustkunstialaseid artikleid.

Meelis on teinud koostööd mitmete teatritega (sh Eesti Draamateater, Nukuteater) ning 2009. aastast on ta Cabaret Rhizome’i üks residentmustkunstnikest.

2010. aastal saavutas Meelis Kubo Eesti lähivaate mustkunsti konkursil 1. koha ning 2011. aastal pärjati ta rahvusvahelisel meistrivõistlusel Abrakadabra lähivaate kategoorias 3. kohaga.

Charlekas on Eesti mustkunstnik, kes on alates aastast 2006 pakkunud positiivset peavalu pea kõikidele Eesti inimestele. Tema trikkide arsenali kuulub lava- ja lähivaatemustkunst, mis on segatud klassikalise illusionismi sajandivanuste printsiipidega ja kaasaegse psühholoogiaga. Loomulikult ei puudu etteastetest ka huumor.

Charlekas on esinenud peaaegu kõikidel Eesti lavadel ja pea kõikidele Eestis tegutsevatele suurematele ettevõtetele. Lisaks kodumaale on ta korduvalt pakkunud kvaliteetset meelelahutust ka Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ja Ameerika Ühendriikides. Tänaseks päevaks on Charlekas andnud kokku üle 1000 show, mille käigus on ta esinenud nii Eesti esileedile Evelin Ilvesele kui ka Monaco vürst Albertile.