Meeskonnakoolitus

Meeskonnakoolitus sobib igas vanuses osalejale. Instruktorite kaasabil ja juhendamisel veetakse meeleolukad tunnid, mille tulemusena soojenevad inimeste omavahelised suhted veelgi enam. Olgu selleks ettevõte suvepäevad või kliendiüritus, tegevusi jagub kõigile!

Mitmesuguseid osavus- ja mõtlemismängud, mille käigus tuleb rakendada meeskonnatööd ning omavahelist suhtlust. Pakub kerget kehalist koormust, annab positiivset energiat ning soodustab meeskondlikku mõtlemist ja tegutsemist. Õpetab arvestama kõikide võistkonnaliikmetega, soodustades nö kambavaimu kasvu. Elamuskoolitus on aastatega muutumas üha populaarsemaks, sest see on mitmekülgne ning iga üks leiab tegevustest alati midagi õpetlikku ja meeldivat. Saame kokku ja teeme ühe lõbusa elamuskoolituse!

Kogu programm meeskonnakoolituse jaoks valmistatakse ette erinevalt ja ettevõtte tegevusalast lähtuvalt. Meeskonnakoolitusi on võimalik läbiviia igal aastaajal. Koolituse punktid on võimalik ümber ehitada vastavalt sündmustele. Näiteks oleme osadele punktidele juurde lisanud humoorikaid nippe ning kasutanud neid sünnipäevadel või muudel tähtpäevadel. Meeskonnakoolitus sobib kõige enam suvepäevadele, talvepäevadele, kliendiüritustele.

Küsi pakkumist oma sündmusele, vastame tööpäeva jooksul! Kirjuta info(ät)acerevents.ee või saada kiri hinnapäringu alt.