Tagasiside klientidelt

Coop Eesti Keskühistu

Oleme Acer Events OÜ ja Leho Luukasega teinud koostööd meie ettevõtte Uue Aasta Pidude korraldamiseks alates 2012. aastast. Osalejad on nende pidudega alati rahule jäänud, kuna Leho ettevalmistustöö ürituse õnnestumiseks on olnud alati põhjalik ning Leho on õhtujuhina väga särav ning leiab kergesti seltskonnaga sobiva keele. Meie Uue Aasta Peod on alati olnud ka n.ö. stiilipeod, kuna koostöös mõtleme igaks peoks välja uue teema ja sellega haakuva stiili.

Soovime Acer Events OÜ-le ka edaspidiseks edu uute meeldejäävate ürituste korraldamisel!

Külliki Koppel
Personalidirektor
Diana Saks
Juhatuse abi

 

 

MDC Max Daetwyler Eesti AS jõulupidu

Tere Margit!
Suur-suur tänu igati korda läinud õhtu eest!
Nii palju, kui peo kohta arvamusi kuulnud oleme, oli õhtu igati meeldejääv ja vahva. Tore, et programm oli piisavalt sisutihe ja kaasahaarav. Ruum ja väga lahe valgustus lõid meile õdusa olemise. Suur tänu teile kõigile – nii mustkunstnik Fred-Erikule ja trummimees Siim Koppelile kui ka õhtujuht Anatoli Tafitšukile. Eriline tänu sinule, Margit, ja sinu abilisele, peo organiseerimise ja toetuse eest! Sinu rõõmsameelsus mõjus algusest peale väga julgustavalt ja positiivselt. Jätka samas vaimus :)

Avis Budget Group – 25. juubeli korraldamine

Leho!
Suur-suur aitäh kogu meie meeskonna poolt!
Sinuga on alati super koostööd teha, kõik väiksemadki mured leiavad kibekiiresti lahenduse ja ideid tuleb kui varrukast.
Parim lahendus saabki alguse sellest, et oled hingega asja juures.

Aga kas sa saaksid meie poolt tänada ka Mozart Cateringi ja esinejaid, samuti SpaceX-i inimesi. Söögid olid imemaistvad ja teenindus oli väga tasemel, nii vee- kui veiniklaasid koguaeg täis ja kõigil täis tähelepanu, väga vinge!

Meid valdavad vaid positiivsed emotsioonid! :)

Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkond – Saksamaa taasühinemise pidustuste korraldamine

Austatud Taavi Puuorg, hea Acer Events meeskond,

Suur tänu Teie teenete eest Saksamaa taasühinemise pidustuste korraldamisel Tallinnas. Ma tänan teid südamlikult selle eest ja hea koostöö ja meie ideede aktiivse toetamise eest.

Christoph Eichhorn, suursaadik

SC Grigiskes – kliendisündmuse korraldamine

Hello, Taavi & Margit,

We would like to say a BIG Thank you for  helping us to plan the events for our most important clients.
Everybody had a wonderful time, full of emotions! They left excited as never J
You guys are doing a great job!

Thanks you so much!

Tschudi Shipping Company – suvepäevade korraldamine

Meie koostöö Acer Events´iga oli esmakordne aga juba esimesest kohtumisest jäi tunne nagu oleksime ammused koostööpartnerid. Suvepäevade korraldus sujus väga ladusalt, alates ideede pakkumisest kuni väikeste detailideni välja. Tänu teie suurepärasele organiseerimisele sai iga meie töötaja korraks maigu suhu, mis tunne on olla artist, staar, kellega tegeleb terve tiim grimeerijaid, kostümeerijaid ja koreograafe. Ja allahindlust ei tehtud, ei kellelegi, ei kordagi.

Acer Events´i tiim pakatab positiivsusest ning nakatab sellega ka oma kliente! Meie töötajatel on ainult head emotsioonid üritusest ning saadame kogu Tschudi Eesti ettevõtete poolt soojad tänusõnad korraldustiimile :)

Avis Budget Group – aastakonverentsi korraldamine

Acer Events ehk selle ürituse puhul Leho ja Taavi- mehed, kellega julgeks iga kell luurele minna.

Alustades läbirääkimistest, kus ideid tuli uksest ja aknast kuni ürituse järelmuljeteni on vaid positiivsed emotsioonid.

Koostöö oli suurepärane, igale küsimusele ja ideele leiti koheselt lahendus. Leho ja Taavi olid tõeliselt abivalmid kõige selle juures oli neil koguaeg nägu naerul ja meel rõõmus. Meie programm hõlmas 3 päeva ning iga detail oli nende poolt paigas. Gala õhtusöögi programm oli meeleolukas ja kaasahaarav ning saali ülesehitus ja valguslahendus võttis alguses lausa sõnatuks. Päeval ruumi vaadates ei oleks suutnud uskuda, et õhtuks tõesti „kosmosesse“ satume.

Kiidusõnu jagasid kõik osalejad erinevatest riikidest ning nii suurepärase tulemuse ja emotsioonini jõudsime kahtlemata tänu Acer Eventsile. Suur tänu ja uute koostöödeni!

Eesti Pank

Acer Events  on professionaalne ning kliendi soove arvestav meeskond! Eriti meeldib see, et nad kuulavad alati ära kliendi soovid ja mõtted ning reageerivad helikiirusel. Nende kohalolu ja kaasamõtlemist on alati tunda!  Väljapakutud ideed ja programmilahendused on olnud huvitavad ning teostus professionaalne.

Täname tehtud töö eest ning soovime tulevikuks palju põnevaid väljakutseid!

Park Inn by Radisson Central Tallinn – pikaajaline koostööpartner

Oleme teinud koostööd Acer Eventsiga juba üsna mitu aastat. Hindame kõrgelt nende kiiret reageerimist, lennukaid ideid ja rõõmsat olemist, mis teeb meile, kui kliendile, sündmuse korraldamise lihtsaks ja mugavaks. Meeskond paneb kokku nii sisulise kui tehnilise poole, seega jääb kliendi mureks vaid külalised kohale kutsuda. Olgu selleks sportlik ettevõtte suvepäev või glamuurne kliendiüritus, üllatada oleme inimesi suutnud iga kord. Eriti suured tänud Lehole, kes on õhtujuhi rollis asendamatu!

Saku Mõis – pikaajaline koostööpartner

Acer Events on Saku mõisa kauaaegne hea partner erinevate tähtpäevade ja ürituste korraldamisel. Nende kaudu oleme leidnud pulmaisad Saku mõisa arvukatele pulmapidudele, õhtujuhid meie klientide juubelitele ja sünnipäevadele, samuti rentinud helitehnikat ja paigaldamise teenust erinevatele üritustele. Acer Events on aidanud läbi viia ka Saku mõisa tähtpäevi nagu näiteks mõis 190. juubeli tähistamine 2010-ndal aastal ning piduliku proovisöömise tulevastele noorpaaridele 2011-ndal aastal.

Meie koostööd iseloomustab vastastikune usaldus ja austus, kauaaegsed suhted ja teineteise tundmine aitavad kaasa õigete otsuste langetamisele. Meie mõlema ühine eesmärk on leida kliendi jaoks parim lahendus. Meie koostöö jätkub ka tulevikus ning soovitame nende teenuseid oma praegustele ja tulevastele klientidele.

Tallinna Sadam – elamuskoolituse korraldamine

Tänud ka minu poolt teile, korraldajatele. Paljud on öelnud, et see oli mitmete aastate parim suvepäev!

Fontes PMP OÜ – elamuskoolituse korraldamine

Üldiselt olid nii noorem kui vanem osa kollektiivist väga positiivselt üllatunud koolituse osas ning kõigile meeldis asja lihtsus, et ei olnud üle organiseeritud. See, et kogu matk nö kulges sellises vabas kavas ning kõik mängud sobisid täpselt igasse peatuspunkti. Kogu meie kollektiiv jäi meeskondliku elamuskoolitusega väga väga väga rahule.

Kaitseressurside Amet – sportlik suvepäev

Vaatamata ilmale, mis tõesti meid nöökis aga kõik laabus kenasti. Kõik tegeluste läbiviijad ja muidugi Leho ise olid super tublid! Suured tänud kogu teie meeskonnale!

Viru Keemia Grupp – jõulupeo korraldamine

Kallid Leho Luukas ja Margus Vaher bändi kollektiiv!

Suurimad tänud suurepärase esituse eest nii õhtujuht kui ka bänd. Rahvas jäi väga rahule.
Leho kohta ütles minu ülemus, et väga professionaalne ja bändi kohta ei jõudnud paljud ära imestada, et kuidas nad ikka nii head on! Ka mina jäin teie koostööga väga rahule.

Aitäh Lehole selle eest, et olid nõu ja jõuga abis kogu kava koostamisel. Leho, sina oled meil ka väga sümpaatne (üks kolleeg ütles ka, et sa oled kohe kuidagi väga sümpaatne) ja nagu ikka väga tore on sinuga koostööd teha – kõik oli ilusti hoitud, nii üritus kui ka mina :) Inimesed tulid mind järgmine päev väga hea ürituse eest tänama, millest suur osa on kindlasti teile vaja edastada – aitäh! Loodetavasti saame tulevikus veel koostööd teha.

MDC Max Daetwyler Eesti AS – perepäev

Tahan omalt poolt ka veelkord tänada. Mul on väga hea meel, et kõik õnnestus ja õnneks vedas ka ilmaga, et meie ürituse ajal ei sadanud. Mulle väga meeldis ka see, et Kadri oli mulle igati toeks ja abiks omal algatusel, hindan seda väga.

Kergenduseks ja meeldivaks üllatuseks oli ka see, et õhtujuht tuli aeg-ajalt meie seltsi külalisi vastu võtma nende emakeeles ja usun, et see oli üks väga oluline moment, mis tekitas töötajates tunde, et nad on väga teretulnud. Leian, et oli igati oluline, et oli keegi, kes kogu õhtut juhtis.

Mustkunsti show läks ka rahvale väga hästi peale. Batuut oli ka hea valik – kuulsin hiljem paarilt lapselt, et neil oli äge õhtu. Niisiis väga hästi tehtud töö kõigi poolt ja suur tänu sulle, kes sa seda kõike organiseerisid.